Wesele

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zaślubiny i przyjęcie weselne to niezwykle ważny czas, który wymaga ciekawego pomysłu, dbałości o każdy szczegół oraz odpowiedniej oprawy… to przecież najważniejsze wydarzenie w życiu dwojga zakochanych!  

Od dwudziestu trzech lat realizujemy marzenia Młodych Par, zapewniając kompleksową oprawę przyjęć weselnych oraz dbając o to, by chwile spędzone w Napoleonie pozostały na zawsze w ich pamięci. Czas ten pozwolił nam na zgromadzenie doświadczenia i wiedzy. Wciąż jednak doskonalimy nasz warsztat i staramy się poszerzać ofertę, by grono zadowolonych Klientów Napoleona nadal się powiększało. 

Nasz konsultant ślubny udzieli pomocy wszystkim zapracowanym przy realizacji najbardziej wyszukanych pomysłów ślubnych – pomoże zaplanować całe przyjęcie, jak również zadba o każdy jego aspekt w trakcie trwania uroczystości.

Nie brakuje nam pomysłów na niecodzienną oprawę weselnej uroczystości. Poniżej przedstawiamy parę propozycji:

  • Nowożeńcy mają możliwość odpalenia salwy honorowej z repliki XVIII-wiecznej armaty.
  • Młoda Para może ugościć przybyłych tortem serwowanym o północy przy fontannie.
  • Porwiemy weselną Parę oraz ich gości na romantyczną przejażdżkę wolantem zaprzężonym w kare konie. 
  • Fantastyczny efekt zagwarantuje nasza obsługa ubrana w stroje rodem z epoki Napoleona.
  • Zapewnimy widowiskowy spektakl sztucznych ogni, pokazy barmańskie, plenerowy koncert nieopodal fontanny, występy kabaretów, profesjonalne pokazy tańca, prezentacje multimedialne czy pokazy laserowe.
  • Współpracujemy z profesjonalistami kreującymi weselne dekoracje i florystyczne kompozycje, dlatego sala zaaranżowana będzie tak, aby zapewnić niepowtarzalny klimat tej wyjątkowej chwili.

Menu weselne komponujemy z myślą o smaku, wysokiej jakości oraz estetyce serwowanych potraw. Klasyczne Menu oferowane Młodej Parze składa się z obiadu i deseru, bogatego wyboru zimnych przekąsek oraz kilku dań ciepłych, serwowanych w ciągu nocy, tortu weselnego, ciast, owoców oraz gorących napojów w nieograniczonej ilości.  

Dodatkowo Młoda Para może skorzystać z Drink Baru, zamówić czekoladową fontannę, stół staropolski, stół z owocami morza i rybami bądź jakikolwiek inny stół tematyczny.

Mając na uwadze ogromną odpowiedzialność, jaka wiąże się z organizacją oprawy tak ważnych uroczystości, dokładamy wszelkich starań by spełnić oczekiwania Młodej Pary, a często staramy się je wyprzedzić, proponując własne, autorskie scenariusze przebiegu planowanego wydarzenia. W Napoleonie działamy z pasją, angażując całą naszą energię, kreatywność i serce!

do góry
Rezerwacja