Wypoczynek w Hotelu Napoleon
tel. 43 828 41 14

Hotel znajduje się w samym sercu Polski z dala od miejskiego zgiełku i wrzawy, co sprawia, że poszukujący spokojnego i komfortowego odpoczynku w rodzinnym gronie odnajdą w Napoleonie zaciszny azyl, w którym mogą cieszyć się chwilami beztroski, prywatności i bliskości.

 • Dogodna lokalizacja

  Tuż przy zjeździe z autostrady S-8, znajdującym się między Sieradzem, a miejscowością Wróblew – sprawi, że Napoleon stanie się dobrą przystanią dla Gości podróżujących z różnych stron Polski.

  lokalizacja na mapie google
 • Nasza kuchnia

  Po spokojnym i regenerującym noclegu zapraszamy do Restauracji na śniadanie skomponowane z ekologicznych, regionalnych produktów, którego ukoronowaniem będzie nasze własne, świeżo wypiekane domowe pieczywo - Goście już od progu poczują zapach świeżo upieczonych w restauracji bułeczek.

  Sprawdź menu naszej restauracji
 • Twój wyjątkowy dzień w Napoleonie

  Napoleon to także miejsce stworzone z myślą o Gościach planujących ważną uroczystość wymagającą odpowiedniej oprawy – przyjęć weselnych, rodzinnych imprez okolicznościowych, jubileuszy czy bankietów.  

  Własne przyjęcie w Napoleonie
 • Napoleoński kącik zabaw dla najmłodszych

  W trakcie Państwa pobytu w Napoleonie  przykładamy dużą wagę do tego, by Wasze pociechy mile wspominały pobyt w naszym hotelu. W trakcie większych imprez okolicznościowych urozmaicimy najmłodszym czas interesującymi zabawami, występami oraz innymi atrakcjami.

  Zabawa po napoleońsku.
 • Atrakcje

  Entuzjaści aktywnego wypoczynku i stylu życia niewątpliwie skorzystają z wielu możliwości spędzenia wolnego czasu oraz oferty rekreacyjnej i turystycznej ziemi sieradzkiej.

  Okolice i zabytki
 • W drogę z Napoleonem

  Z myślą o Gościach, którzy wyruszają w dalszą podróż, przygotowaliśmy zdrowe i ekologiczne Zestawy Podróżnika, które tworzymy na bazie wyprodukowanych w restauracji składników. 

  Coś pysznego na drogę
 • Opinie naszych gości
  • Anna i Zdzisław Turowscy

   Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie przepięknej ceremonii ślubnej na terenie Hotelu.
   Dziękujemy obsłudze za pyszne jedzonko, miłą, serdeczną atmosfere.

  • Marta Pakuła

   Mieliśmy nieukrywaną przyjemność przeżyć w Napoleonie jeden z piękniejszych dni w naszym życiu, jakim jest uroczystość przyjęcia weselnego :-) Fantastyczna organizacja, sprawna i profesjonalna obsługa i przede wszystkim wspaniałe jedzenie! Szczerze polecam przyszłym Parom Młodym, naprawdę warto :-)

  • Joanna Kłos

   Dziękujemy za domową atmosferę, miłą obsługę, smaczną kuchnię i polecamy wszystkim przyszłym nowożeńcom!

do góry
Rezerwacja