Jakość i atmosfera
tel. 43 828 41 14

Napoleon to stylowy obiekt hotelowy z ponad 23-letnią, rodzinną tradycją, którego niezwykłą atmosferę tworzy harmonijne połączenie elegancji, komfortu i wyjątkowego klimatu przepełnionego historycznym blaskiem minionych epok. 

Napoleon znajduje się w Smardzewie - w bliskiej odległości zielonych i bujnych lasów oraz zalewu Próba - zaledwie 5 km od leżącego nad Wartą Sieradza. Smardzew to jedna z najstarszych miejscowości ziemi sieradzkiej, której historia sięga XIII wieku. Pierwszą historiograficzną wzmiankę o niej odnotowano już w 1400 roku.  

 

Charakterystyczne, pastelowe kamieniczki wchodzące w skład kompleksu hotelowego Napoleon już z oddali przyciągają uwagę. Hotelowe wnętrza pełne są stylowych mebli, obrazów i autentycznych przedmiotów. Bogato zdobione wnętrza Napoleona, rozświetlają kryształowe żyrandole, a dyskretna obsługa hotelowa  jest  zawsze gotowa do pomocy. W tle subtelnie rozbrzmiewa nastrojowa muzyka, a całość niezapomnianego wrażenia dopełnia siedmiopostaciowa fontanna znajdująca się nieopodal tarasu widokowego oraz spowite zielenią otoczenie Napoleona.   

 

Napoleon to także powstała w 1992 roku restauracja składająca się z czterech klimatyzowanych, przystosowanych do organizacji wesel, przyjęć okolicznościowych, balów czy spotkań biznesowych i konferencji. Nasz Szef Kuchni serwuje dania kuchni europejskiej z elementami kuchni francuskiej i włoskiej  oraz polskiej oparte na tradycyjnych, sezonowych składnikach i regionalnych produktach, których smak oraz estetyka podania dostarczają Gościom przyjemnych kulinarnych doznań (zapoznaj się z menu). 

 

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 17 pokoi oraz reprezentacyjny Apartament Pani Walewskiej o powierzchni 80 m², ponadto cztery stylowe sale - Kolumnową, Regencyjną, Złotą oraz Salon Pani Walewskiej - funkcjonalną przestrzeń dla wszelkiego rodzaju uroczystości, bankietów, biznesowych spotkań i kameralnych przyjęć. 

„Światem rządzi wyobraźnia” -  słowa wypowiedziane przez Napoleona Bonaparte to dla nas klucz do zrozumienia potrzeb i oczekiwań naszych Gości. Napoleon to dobre miejsce zarówno dla osób, które cenią sobie aktywny wypoczynek, spokój, jak i rodzin z dziećmi oraz klientów biznesowych.

 • Jak zarezerwować pokój lub salę

  Rezerwacji można dokonać całodobowo pod numerem telefonu 43 828 41 14 lub za pośrednictwem formularza rezerwacji

 • Informacje organizacyjne
  • Doba hotelowa rozpoczyna się od godz 14:00, a kończy o godz. 11:00 następnego dnia (wymeldowanie gości do godz 11:00).
  • W sprawie ewentualnego przedłużenia Państwa pobytu w hotelu prosimy o kontakt z Recepcją do godz. 10:00.
  • Recepcja czynna jest całą dobę.
  • Na terenie Hotelu Napoleon znajduje się przechowalnia bagażu.
  • Room service czynny jest w godz 7:00-22:00.
  • Restauracja czynna jest od godz 7:00-22:00 (Zamówienia przyjmowane są do 21,30)
  • W cenę pokoju wliczone jest śniadanie, które wydawane jest codziennie w godz. 07:00-10;00 w formie bufetu szwedzkiego lub z karty menu.
  • Na terenie całego obiektu dostępne jest bezpłatane Wi-fi.
  • Dla Gości hotelu i restauracji na terenie obiektu znajduje się ,strefa relaksu oraz bezpłatny parking.
  • Hotel i parking są całodobowo monitorowane.


  W hotelu i restauracji akceptujemy karaty kredytowe VISA, MASTERCARD, AMERICAN EXPRESS.

   

do góry
Rezerwacja