Hotel napoleon dla biznesu
tel. 43 828 41 14

Klimat Napoleona, stylowe i dostosowane do potrzeb Gości sale konferencyjne w połączeniu z profesjonalną obsługą będą gwarancją udanego spotkania biznesowego. Dołożymy wszelkich starań i uwzględnimy wszystkie Państwa życzenia, by odbywające się w Napoleonie wydarzenie przebiegło sprawnie i w znakomitej atmosferze, a jego uczestnicy byli zadowoleni! 

 • Konferencje i szkolenia

  Przestrzeń konferencyjno-szkoleniowa Napoleona obejmuje cztery stylowe, wielofunkcyjne, klimatyzowane sale o łącznej powierzchni 700 m² mogące pomieścić do 250 osób. Sale te  dostosowane zostały do zindywidualizowanych oczekiwań i potrzeb konferencyjno-szkoleniowych naszych Gości oraz wyposażone w nowoczesny sprzęt niezbędny do prowadzenia tego typu wydarzeń.  

   

  Zobacz prezentacje sal
 • Spotkania biznesowe

  Klimat i atmosfera Napoleona sprzyja także spotkaniom biznesowym. Przy dobrej kawie i wykwintnej kuchni omawianie interesów to prawdziwa przyjemność i miła odskocznia od zgiełku klubów i restauracji .

 • Catering na szkolenia i konferencje

  Restauracja Napoleon ugości Państwa smacznymi daniami, a w trakcie przerw zapewni różnorodny serwis kawowy, który po wyczerpujących, wymagających skupienia i koncentracji szkoleniach czy konferencjach, umożliwi regenerację i odpoczynek darzeń.  

  Sprawdź przykładowe menu
 • Reprezentacyjny apartament Pani Walewskiej

  Goście odwiedzający Napoleona mogą także skorzystać z przestronnego, reprezentacyjnego Apartamentu Pani Walewskiej, którego wystrój oraz bogate wyposażenie nawiązuje do XIX-wiecznych wnętrz. Ten jasny, rozświetlony przez pięć dużych okien Apartament - noszący imię wybranki Napoleona - cieszy się dużą popularnością zarówno wśród par młodych, jak i klientów biznesowych.

  Zobacz zdjęcia i opis salonu
 • Oprawa artystyczna

  Z wielką przyjemnością przygotujemy dla Państwa również propozycje oprawy artystycznej planowanego wydarzenia - występy kabaretu, plenerowe koncerty u stóp ogromnej fontanny, pokazy tańca oraz wielu innych w zależności od charakteru imprezy.

do góry
Rezerwacja